דלתות כניסה | עיצוב ודלת

  


דלתות כניסה בצפון- בכדי להגיע לשלמות בתהליך של עיצוב בית מודרני ויוקרתי, יש להשקיע מאמצים רבים ולהשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע מתחומי אומנות העיצוב. התהליך מתחיל עוד בשלב התכנון, שכן אז יושבים מעצבי הפנים עם האדריכלים בכדי להפיק את המיטב מהחלל על גביו יוקם הבית, וממשיך הלאה אל עיצוב הפנים עצמו, בהטמעת פרזולים מתאימים, דלתות מתאימות, בחירת הצבעים והגוונים ועוד.
נושא נוסף אשר מקבל דגש מיוחד בתהליך המורכב של עיצוב בית מושלם, הוא נושא דלתות הכניסה. דלת הבית, ובעיקר דלת הכניסה, תצביע באופן ישיר על האופן בו עוצב הבית, ותשליך על המראה הכללי של הבית עוד מהצעד הראשון. מעצבים רבים, המבקשים להגיע לשלמות בתהליך העיצוב, מתעקשים לרכוש דלתות מעוצבות ביד אומן, המשלבות ברזל, עץ וזכוכית.

דלתות כניסה , דלתות מעוצבות , דלתות פלדה

עיצוב דלתות כניסה – עבודת אומנות


החומרים המשמשים את האומנים העוסקים בייצור של דלתות כניסה מעוצבות בתפירה אישית, כוללים ברזל, עץ וזכוכית בעיקר, כאמור. דלתות המשלבות אלמנטים מברזל בעיצובם, מכונות דלתות נפחות, שכן בכדי להגיע לעיצוב של הברזל באופן התואם את הדלת, יש צורך בביצוע עבודת נפחות של ממש בברזל המוטמע אל הדלתות. כך, עובדים אומני הדלתות על עיצוב ייחודי של כל דלת בפני עצמה, כאשר לעיתים אף עובדים האומנים ישירות מול המעצבים בכדי להתאים דלת אישית למראה עיצוב ייחודי של מבנה.


אומנות בדלתות, שונה מאומנות אחרת כגון ציור או פיסול, שכן מדובר בהליך הדורש מקצועיות והבנה מעמיקה בתחום הדלתות ספציפית. תהליך עיצוב של דלתות כניסה דורש התיייחסות לעובדה כי דלתות מעוצבות אלו ישהוו שעות ארוכות תחת השמש הישראלית הקופחת, על כן בתהליך העיצוב של דלתות כניסה יש צורך בהכרת החומרים השונים המשמשים לעיצוב, ולבחון את התאמתם לעמידה בתנאי מזג האוויר הקשים בישראל לאורך זמן, מבלי להתבלות או לשנות את גווני העץ, הברזל והחומרים הנוספים, זאת כמובן, מבלי להזכיר את נושא הבטיחות, שכן דלתות כניסה, בין אם מדובר בדלתות בעבודות יד או דלתות אשר עברו תהליך עיצוב ייחודי, משמשות בראש ובראשונה בכדי להגן על הבית כשהוא סגור.
נפחות אומנות בעיצוב הדלת
לסיכום, אמנים העוסקים בעיצוב ייחודי של דלתות כניסה, נדרשים להפגין ידע רב בשימוש בחומרים המתאימים, מעבר לכישרון הנדרש כמובן, בכדי להדגייע לעיצוב מרהיב התואם את המראה הכללי של הבית המעוצב. הטמעה של דלתות מעוצבות תוכל להתבצע באופן אישי ועל פי טעם אישי, אך רצוי להיוועץ במעצב פנים מקצועי אשר ידע להכווין אל הדלת התואמת את מראה הבית, ועיצובו

 

 ddoor   עיצוב3

דלתות כניסה 

דלתות פלדה מעוצבות
"עיצוב ודלת"

 

                                                                   

9493 9492

משקוף עיוור / משקוף סמוי מיהו ? ומהו?כל מי שבנה או בונה בימינו נתקל במונח הנ"ל.
תפקידו של המשקוף העיוור(סמוי) הוא להגדיר לטייח קו טיח מדויק ונקי.
את המשקוף העיוור מתקינים מייד בתום בניית השלד ולפני התחלת עבודות הטיח בקירות הפנימיים.
המשקוף העיוור לדלתות פנים(לא אלומיניום)עשוי מעץ אורן או אחר ומותקן לפני הריצוף והוא ברוחב המותאם לרוחב משקוף הדלת שתורכב בסיום תהליך הבניה.
המתקין אשר נבחר לעבודה הנ"ל מרכיב את המשקוף כך שהוא יבלוט מעבר לבלוק הבניה 1 ס"מ מכל צד והטייח יתיישר עם הטיח בדיוק לקו "0".
בחדרים רטובים בהם תותקן קרמיקה בצד הפנימי יתקין ה"נבחר" את המשקוף כך שיבלוט 3 ס"מ פנימה:1 ס"מ לטיח + 2 ס"מ עבור הקרמיקה.
חובה לזפת את חלקו התחתון של המשקוף זה הקבור באדמה(בערך 30 ס"מ)ע"מ למנוע מרטיבות לעלות כלפי מעלה למשקוף הסופי
לפני התקנת המשקוף העיוור חובה על הבונה לסמן קו "שטיכמוס" (יסופר בו בהזדמנות אחרת)
וכך נתקבל גובה אחיד לכל הדלתות ולא יתקבל מצב בו הדלתות מותקנות בגבהים שונים באותו מישור.
למשקוף העיוור אין משמעות בשלב ההתקנה של דלתות הפנים.
אך יותר נוח ויותר נקי להתקין דלתות על גבי המשקוף העיוור.
בעת הבנייה יש להשאיר פתחים של 75/85/95 ס"מ וגובה של 208 ס"מ מסוף הריצוף.כך שלאחר התקנת המשקוף העיוור ישאר פתח של 70/80/90ס"מ וגובה 206 מסוף ריצוף.(מידה המאימה לסטנדרט הדלתות של כל החברות בארץ.
מומלץ כי חברת הדלתות הנבחרת תבצע את התקנת העיוורים .
מחיר משקוף עיוור כולל התקנה נע בין 150-200 שקל כולל התקנה (לא כולל מע"מ)
על הבונה ובאחריותו לדאוג לביטון המשקופים העיוורים מייד בתום התקנתם וייצובם באתר. דף הבית
 אודות
 חידוש דלתות
 דלתות חוץ וכניסה
 דלתות פנים
 טיפים
 משקופים
 פירזול
 מבצעים והנחות
 שאלות ותשובות
 בין לקוחותינו
 צור קשר

נושא נוסף אשר מקבל דגש מיוחד בתהליך המורכב של עיצוב בית מושלם, הוא נושא דלתות הכניסה. דלת הבית, ובעיקר דלת הכניסה, תצביע באופן ישיר על האופן בו עוצב הבית, ותשליך על המראה הכללי של הבית עוד מהצעד הראשון.

 

דלתות מעוצבות ואיכותיות, להן תפקיד חיוני בדרך אל עיצוב מושלם של חלל הבית, חדרי השינה והכניסה. דלתות מעוצבות הן דלתות בעלות אופי ייחודי, מבית היוצר של מעצבי דלתות המתמחים בעיצוב של דלתות לפנים הבית, ובעיצוב של דלתות כניסה.

 

בחירת דלתות מעוצבות המשמשות את כניסת הבית מצריך שיקול דעת והתאמה אישית לסגנון הבית וקומת הכניסה, כאשר התאמה של דלתות מעוצבות לבתים צמודי קרקע או דירות בבניין שונה בתכלית

 

החומרים העיקריים המשמשים את היצרנים בבנייה ועיצוב של דלתות כניסה הם עץ ופלדה. דלתות כניסה מפלדה, הן הדלתות הנפוצות ביותר,

 

דלתות כניסה בגדלים ובצורות שונות, ייחודיות למראה ומגוונות. החומרים המשולבים בתהליך של ייצור דלתות כניסה  כוללים אריחי זכוכית,  אלומיניום ומתכות עמידות אחרות,

 

בתהליך העיצוב של דלתות כניסה יש צורך בהכרת החומרים השונים המשמשים לעיצוב, ולבחון את התאמתם לעמידה בתנאי מזג האוויר הקשים בי

עיצוב ודלת  אולם תצוגה ומשרד ראשי קיבוץ מעגן עמק הירדן      בהנהלת רוני אסייג     טל': 050-5555545 / 054-6888561   טלפון: 04-6654810
קידום אתרים | עיצוב אתרים