דלתות פנים - לעיצוב הבית

מיקומך:   גלריות תמונות > דלתות פנים - לעיצוב הבית

דלתות מעוצבות

העולם הטכנולוגי המתקדם ועתיר הידע פתח את הדלת לייצור דלתות מעוצבות ואיכותיות המעניקות לכל בית מגע ייחודי ויוקרתי ללא פשרות.
הדלתות מיוצרות באמצעות מכונות רובוטיקה (CNC) ממוחשבות מהמתקדמות ביותר בעולם.
מדגמים נוספים ניתן להתרשם באולם התצוגה.

דגם אלמוג דגם טופז דגם ענבר

דלתות מעוצבות

עיצוב הבית הוא תהליך מורכב, הדורש התערבות מקצועית ומבוסס על טעם אישי. בתהליך עיצוב הבית, אנו נדרשים לבחור בקפידה את האביזרים והפרזולים השונים, ארונות המטבח, הריהוט, סגנון המרצפות צבעי הקירות, אביזרי התאורה ועוד, אך בכדי להעניק לבית את הגימור המושלם, יש צורך בבחירת דלתות מעוצבות ואיכותיות, להן תפקיד חיוני בדרך אל עיצוב מושלם של חלל הבית, חדרי השינה והכניסה. דלתות מעוצבות הן דלתות בעלות אופי ייחודי, מבית היוצר של מעצבי דלתות המתמחים בעיצוב של דלתות לפנים הבית, ובעיצוב של דלתות כניסה.

דלתות מעוצבות – דלתות פנים

הסטנדרט המוצע על ידי קבלני הבנייה בארץ לדלתות הפנים, הוא סטנדרט נמוך למדי, וגם כאשר מציע הקבלן סטנדרט גבוה, יהיו דלתות הפנים דלתות באיכות גבוהה, אך בפירוש לא דלתות מעוצבות. שילוב של דלתות מעוצבות בחדרי השינה, מעניק לחדרי השינה, למסדרונות ולאופי הכללי של הבית את המראה המושלם, וזאת בהתאמה כמובן לסגנון הריהוט וצבעיו, וכן בהתאמה אישית לצבעי הקירות ואופיו וסגנונו האישי של הבית בו יותקנו דלתות מעוצבות.

דלתות מעוצבות המשמשות כדלתות פנים, יעוצבו תוך שימוש בחומרים המתאימים אשר יעניקו להן עמידות בפני מים עמם הדלתות באות במגע במהלך שטיפת הרצפות בחדרים ובמסדרונות, וכן יאפשרו ניקוי קל ומהיר מלכלוך אשר מצטבר על גביהן במהלך השימוש ומגע ידיים. החומר המקובל ביותר לשימוש בעת בניית דלתות מעוצבות הוא עץ, יחד עם זאת ניתן לשלב ביצירת דלתות מעוצבות אל תוך העץ אריחי זכוכית חלבית, או להשתמש בעץ בגוונים שונים אשר יעניקו לדלתות מראה ייחודי.

נושא נוסף עליו יש לתת את הדעת בבחירת דלתות מעוצבות אשר ישמשו את דלתות הפנים בבית, הן ידיות הדלתות, כאשר ההמלצה היא כמובן בבחירת ידיות איכותיות אשר ישמשו את הדלתות לארוך זמן, ויתאפיינו בתוחלת חיים ארוכה. השקעה בבחירת דלתות מעוצבות העשויות חומרים איכותיים ומשולבות בידיות איכותיות, יבטיחו הנאה לאורך זמן מהתוצרת, פתיחה וסגירה חלקה, ומראה עיצוב מושלם.

פטרה נטע קריסטל

צוהר צד מאורך אלון מולבן אורך קוואטרו מתכתי אלון מולבן רוחב
טריו מתכתי לבן קוואטרו מתכתי לבן

דלתות הפנים בבית הן בדרך כלל במידות סטנדרטיות, אך ניתן לייצרן בכל מידה שרוצים. איכות ומחיר הדלת מושפע מסוג מילוי הדלת ומהציפוי של הדלת - צבע, פורמייקה, פורניר ועוד.

שמנת שקד ונגה עם צוהר

הפתרון לכל הרוצים לחדש את מראה הבית מבלי להיכנס לשיפוץ כולל,
דלתות הניתנות להתאמה גם על גבי משקוף קיים.

2 פנל מחורץ 3 פנל יסוד פנל קשת

דגמים בלעדיים ויחודיים

דגם מאיה דגם נופר מאיה צבע

פטרה דובדבן פנל קשת פטרה דובדבן משקוף עגול

דלתות יבוא- דלתות המיובאות ממפעלי העילית באיטליה כמו Braga spa ו- Effebiquattro spa . מפעלים אלה מכתיבים את ה'ליין' המוביל באירופה באיכות ובעיצוב ומספקים השראה ומקור לחיקוי בארץ ובעולם.
הדלתות מגיעות בשילוב משקופים תואמים ישרים, עגולים או משולבים, המעניקים לדלת מסגרת יוקרתית ומשלימים את מראהו המעוצב של הבית.

 
 דף הבית
 אודות
 חידוש דלתות
 דלתות חוץ וכניסה
 דלתות פנים
 טיפים
 משקופים
 פירזול
 מבצעים והנחות
 שאלות ותשובות
 בין לקוחותינו
 צור קשר
עיצוב ודלת  אולם תצוגה ומשרד ראשי קיבוץ מעגן עמק הירדן      בהנהלת רוני אסייג     טל': 050-5555545 / 054-6888561   טלפון: 04-6654810
קידום אתרים | עיצוב אתרים