דלתות פנים - מעוצבות ואיכותיות

מיקומך:   גלריות תמונות > דלתות פנים - מעוצבות ואיכותיות

עיצוב הבית הוא תהליך מורכב, הדורש התערבות מקצועית ומבוסס על טעם אישי. בתהליך עיצוב הבית, אנו נדרשים לבחור בקפידה את האביזרים והפרזולים השונים, ארונות המטבח, הריהוט, סגנון המרצפות צבעי הקירות, אביזרי התאורה ועוד, אך בכדי להעניק לבית את הגימור המושלם, יש צורך בבחירת דלתות מעוצבות ואיכותיות, להן תפקיד חיוני בדרך אל עיצוב מושלם של חלל הבית, חדרי השינה והכניסה. דלתות מעוצבות הן דלתות בעלות אופי ייחודי, מבית היוצר של מעצבי דלתות המתמחים בעיצוב של דלתות לפנים הבית, ובעיצוב של דלתות כניסה.

דלתות מעוצבות – דלתות פנים

הסטנדרט המוצע על ידי קבלני הבנייה בארץ לדלתות הפנים, הוא סטנדרט נמוך למדי, וגם כאשר מציע הקבלן סטנדרט גבוה, יהיו דלתות הפנים דלתות באיכות גבוהה, אך בפירוש לא דלתות מעוצבות. שילוב של דלתות מעוצבות בחדרי השינה, מעניק לחדרי השינה, למסדרונות ולאופי הכללי של הבית את המראה המושלם, וזאת בהתאמה כמובן לסגנון הריהוט וצבעיו, וכן בהתאמה אישית לצבעי הקירות ואופיו וסגנונו האישי של הבית בו יותקנו דלתות מעוצבות.

דלתות מעוצבות המשמשות כדלתות פנים, יעוצבו תוך שימוש בחומרים המתאימים אשר יעניקו להן עמידות בפני מים עמם הדלתות באות במגע במהלך שטיפת הרצפות בחדרים ובמסדרונות, וכן יאפשרו ניקוי קל ומהיר מלכלוך אשר מצטבר על גביהן במהלך השימוש ומגע ידיים. החומר המקובל ביותר לשימוש בעת בניית דלתות מעוצבות הוא עץ, יחד עם זאת ניתן לשלב ביצירת דלתות מעוצבות אל תוך העץ אריחי זכוכית חלבית, או להשתמש בעץ בגוונים שונים אשר יעניקו לדלתות מראה ייחודי.

נושא נוסף עליו יש לתת את הדעת בבחירת דלתות מעוצבות אשר ישמשו את דלתות הפנים בבית, הן ידיות הדלתות, כאשר ההמלצה היא כמובן בבחירת ידיות איכותיות אשר ישמשו את הדלתות לארוך זמן, ויתאפיינו בתוחלת חיים ארוכה. השקעה בבחירת דלתות מעוצבות העשויות חומרים איכותיים ומשולבות בידיות איכותיות, יבטיחו הנאה לאורך זמן מהתוצרת, פתיחה וסגירה חלקה, ומראה עיצוב מושלם.

למינטו  פירנצה 4 מעויינים למינטו חלון יפני לבן
למינטו עגול 6 צוהרים דובדבן כהה למינטו עגול אגוז
למינטו עגול דובדבן אדום למינטו עגול טיבולי אגוז רוחב
למינטו עגול ניו ונגה רוחב למינטו עגול קוואטרו דובדבן כהה
למינטו עגול קוואטרו וונגה למינטו פירנצה דובדבן 4 מעויינים
למינטו פירנצה צוהר צד ניו ונגה פנדור צבע שישה צוהרים שמנת
טוקיו טנגניקה  יפני אלון מולבן אורך
מתכתי אגוז אורך  טריו מתכתי טנגניקה
  
6 צוהרים אלון מולבן אורך  4 מעוינים אלון מולבן אורך
2 צוהרים טנגניקה   צוהר צד מאורך אלון מולבן אורך

 
 דף הבית
 אודות
 חידוש דלתות
 דלתות חוץ וכניסה
 דלתות פנים
 טיפים
 משקופים
 פירזול
 מבצעים והנחות
 שאלות ותשובות
 בין לקוחותינו
 צור קשר
עיצוב ודלת  אולם תצוגה ומשרד ראשי קיבוץ מעגן עמק הירדן      בהנהלת רוני אסייג     טל': 050-5555545 / 054-6888561   טלפון: 04-6654810
קידום אתרים | עיצוב אתרים