דלתות מעוצבות

מיקומך:   גלריות תמונות > דלתות מעוצבות

דלתות כניסה

יש לך רעיון..בואי ועצבי יחד איתנו את דלת הכניסה שלך

 

הכניסה לבית יוצרת את הרושם הראשוני שאורח פוגש כאשר הוא נכנס אליכם הביתה וכבר מהרגע הראשון גורמת לתחושה נעימה.

הרושם הראשוני נקבע על פי העיצוב החיצוני של הבית,סוכני נדל"ן רבים משתמשים במונח הזה,לרוב כאשר עומדים לרכוש בית/נכס הלקוחות מגבשים החלטה על הנכס עוד לפני שהם נכנסים,המבקרים יכולים לשפוט את הבית שלך תוך שניות לכן יש צורך להדגיש את החשיבות של המראה החיצוני של הבית.המרכיב הארכיטקטוני המשמעותי ביותר של הבית הוא המבואה/דלת הכניסה,בתים רבים תוכננו עם דלתות גרנדוזיות הניראות מהרחוב הן גם מבטאות אמרה אומנותית בעלות עוצמה ויש להן נוכחות והרבה קלאסה.למעשה סגנון הדלת יכול לשנות את המראה העיצובי של הבית שלך,דגם יוקרתי חדש עשוי אפילו לשפר את הערך של הבית,סקר מקוון אחרון חשף כי 71% של בעלי בתים אשר החליף לאחרונה את דלת הכניסה שלהם בהחלט מאמין שזה הגדיל את שווי הנכס שלהם.

רוב האדריכלים/המעצבים מיעצים לבחור את דלת הכניסה לבית תוך התחשבות בסגנון/בקונספט העיצובי של הבית,להתמזג להרגיש את העיצוב שלך עם הנוף להשתמש בשביל/בנתיב שמוביל את העין עד המבואה לשלב צבעים חומרים וטקסטורות שישנם בבית עצמו,בחירת התאורה מחוץ לבית יכולה להוסיף הרבה על האוירה שביל מואר הופך

 

דלתות קיבוץ מעגן 
דלתות כניסה 
דלתות מעוצבות 
דלתות כניסה 
דלתות מעוצבות 

 
דלתות מעוצבות 
דלתות כניסה 
דלתות מעוצבות 
דלתות מעוצבות 
דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות מהוות חלק עיקרי וחשוב בכל הקשור לעיצובו הפנימי והחיצוני של הבית ומדי שנה ניתן למצוא מאות דגמים חדשים של דלתות אלו.

עם השנים וההתפתחות הטכנולוגית בתחום ובזכות הכנסתם של מכונות מתקדמות ואמצעים טכנולוגיים חדישים, ניתן להשיג כיום דלתות כניסה מעוצבות המשולבות עם מספר חומרים יחד, כגון, עץ ומתכת, מתכת וזכוכית, עץ וזכוכית ועוד. יתרה מזאת, ישנה שליטה מלאה על עיצוב דלת הכניסה וציפויה, שבאה לידי ביטוי בשימוש בזכוכית מעוצבת, ויטראז', מתכת מסוגננת, אריחי קרמיקה, פורמייקה, פורניר ועוד.

 
דלתות כניסה מעוצבות 
דתות כניסה 
דלתות כניסה עיצוב ודלת 
דלתות כניסה מעוצבות 
דלתות מעוצבות 

 
דלתות מעוצבות מחיר 
דלתות כניסה של היום מקבלות עיצובים מודרניים בהתאם לצו האופנה ולעיצוב האישי, האופן בו בוחרים לשלב כל פרט במוצר המעוצב הופך אותו לנבדל ומיוחד .
לצבע ולגוון יש עוצמה רבה שקובעת את הקונספט העיצובי הבולטות המתבקשת ואמירה חזקה על מה שצפוי בפנים.

ניתן להבדיל בין שני סוגים של דלתות כניסה מעוצבות, כאשר הסוג הראשון והשכיח הינו דלתות כניסה מעוצבות הישר מהמפעל. דלתות אלו מגיעות עם שלל גימורים ועיטורים שונים ובעלות מראה נקי ואסתטי. הן יהיו בדגש על עיצוב עדין, תוך כדי הקפדה על קווים רכים ודקים או בעלות עיצוב גס עם קווים מודגשים ובולטים. בדלתות אלו, בדרך כלל לא יהיה ניתן לשנות את העיצוב המובנה, אלא רק את הגוון והצבע.

הסוג השני הינו דלתות כניסה מעוצבות על פי דרישות הלקוח ובחירותיו ותוך כדי התערבותו הפעילה בכל הקשור לגימורים, עיצובים דקורטיביים, צבעים, גוונים ולחומרים מהם עשויה הדלת. הלקוח שמעוניין לעצב את דלת הכניסה יבצע זאת על ידי שרטוט ועיצוב הדלת במחשב עד הגשת סקיצה סופית ליצרן הדלת ישירות או לאנשי המפתח במפעל ממנו הוא בוחר לבצע את ההזמנה.


 

 

 

 

 

 

 

 
 דף הבית
 אודות
 חידוש דלתות
 דלתות חוץ וכניסה
 דלתות פנים
 טיפים
 משקופים
 פירזול
 מבצעים והנחות
 שאלות ותשובות
 בין לקוחותינו
 צור קשר
עיצוב ודלת  אולם תצוגה ומשרד ראשי קיבוץ מעגן עמק הירדן      בהנהלת רוני אסייג     טל': 050-5555545 / 054-6888561   טלפון: 04-6654810
קידום אתרים | עיצוב אתרים