דלתות כניסה

מיקומך:   גלריות תמונות > דלתות כניסה
ד

     דלתות כניסה מעוצבות הן החזות של הבית שלנו' דלתות פלדה לוקחות את עולם הבטחון ושמות אותו יחד עם עולם העיצוב;

השילוב הזה בן בטחון ועיצוב הוכיח את עצמו לאורך השנים, דלתות פלדה מעוצבות הפכו להיות טרנדיות בשנים האחרונות בנוסף לכך שהן בטיחותיות ואיכותיות הן גם מבטאות אמרה אומנותית, הן בעלות עוצמה יש להן נוכחות והרבה קלאסה.

דלתות מעוצבות הן החזות של הבית שלנו וחשוב מאוד שנתאים אותן לאספקט העיצובי של הבית שלנו,לאופי שלנו ולאוירה שאנו רוצים לשדר.כיום לאספקט העיצובי יש חשיבות רבה ,ידוע כי לרושם הראשוני אן תחליף או הזדמנות שניה, מכיוון שדלת הכניסה נחשבת כאובייקט עיצובי חשוב להתאים אותה לפאזל העיצובי ולסגנון השולט בבית'.

דלתות כניסה דלתות כניסה ממלאות אחר פונקציות רבות. הן משמשות לכניסה לבתים פרטיים, כניסה לדירות, ובתוך בנייני משרדים. דלתות כניסה יכולות להיות מעוצבות בצורה סטנדרטית, הן עשויות ממגוון חומרים המותאמים לשימושים השונים, ומגיעות בעיצובים רבים המתאימים לכל סגנון שתבחרו..

כל אחת ואחת מדלתות אלה יש לה חשיבות בהשפעה למעשה על איך אנו נראים כלפי חוץ והיום נותנים דגש מיוחד עבור דלתות כניסה לבית,דלתות כניסה משפיעות על מראה הבית כולו ועל התחושה עת אנו פוסעים את המפתן ונכנסים אל תוך הבית, היום קיימת השקעה רבה בעיצוב באופן כללי בריהוט בבית בחלונות הבית וגם כמובן בתחום דלתות כניסה לבית וניתן בהחלט להתפרע עם העיצוב עד כמה שאנחנו רוצים,

דלתות הכניסה שלנו הן חפץ הראשון שנגלה למבקרים בבית שלכם, לרוב דלתות כניסה הינן מעוצבות בהתאמה לאופי הבית שלנו, דלתות כניסה הם אלמנט פונקציונאלי בעל ערך עיצובי רב. הדלתות מעניקות את הטאצ הסופי התומך בסגנון הרווח בחללי הבית שונים, הדלת צריכה להתאים לריצוף ולקירות שמסביב ובאופן כללי, דלת הכניסה שלנו צריכה להשתלב היטב עם המראה של הבית כולו, דלתות כניסה מגיעות במגוון עיצובים ויכולות בקלות להתאים לכל קו עיצובי בו תבחרו, הדלתות הופכות אט אט לאביזר אופנה שיופיו מצביע על טעמם המוצלח של בעליו.

יצרניות הדלתות משקיעות מאמצים כדי להפתיע את הלקוחות אניני הטעם ובעלי הדרישות ולהעמיד אותם על סיפוקם. בקהילה העסקית מבינים לגמרי את כוחן העיצובי של דלתות כניסה, אזי שעושים מאמץ כביר להרשים כמה שיותר את הלקוחות,

דלתות כניסה איכותיות כוללות בריחים ופתרונות נעילה טובים המונעים ניסיונות פריצה, והן בעלות רמות גימור גבוהות המבטיחות לכם שקט נפשי לאורך זמן, מעבר לתפקיד זה של בטיחות בדלתות כניסה, תפקיד שבימי עבר היה התפקיד היחידי של אותן דלתות, היום לדלתות כניסה יש חשיבות רבה מבחינת המראה שלהן, מבחינת העיצוב שלהם,


 

דלתות מעוצבות

עיצוב הבית הוא תהליך מורכב, הדורש התערבות מקצועית ומבוסס על טעם אישי. בתהליך עיצוב הבית, אנו נדרשים לבחור בקפידה את האביזרים והפרזולים השונים, ארונות המטבח, הריהוט, סגנון המרצפות צבעי הקירות, אביזרי התאורה ועוד, אך בכדי להעניק לבית את הגימור המושלם, יש צורך בבחירת דלתות מעוצבות ואיכותיות, להן תפקיד חיוני בדרך אל עיצוב מושלם של חלל הבית, חדרי השינה והכניסה. דלתות מעוצבות הן דלתות בעלות אופי ייחודי, מבית היוצר של מעצבי דלתות המתמחים בעיצוב של דלתות לפנים הבית, ובעיצוב של דלתות כניסה.

דלתות מעוצבות – דלתות פנים

הסטנדרט המוצע על ידי קבלני הבנייה בארץ לדלתות הפנים, הוא סטנדרט נמוך למדי, וגם כאשר מציע הקבלן סטנדרט גבוה, יהיו דלתות הפנים דלתות באיכות גבוהה, אך בפירוש לא דלתות מעוצבות. שילוב של דלתות מעוצבות בחדרי השינה, מעניק לחדרי השינה, למסדרונות ולאופי הכללי של הבית את המראה המושלם, וזאת בהתאמה כמובן לסגנון הריהוט וצבעיו, וכן בהתאמה אישית לצבעי הקירות ואופיו וסגנונו האישי של הבית בו יותקנו דלתות מעוצבות.

דלתות מעוצבות המשמשות כדלתות פנים, יעוצבו תוך שימוש בחומרים המתאימים אשר יעניקו להן עמידות בפני מים עמם הדלתות באות במגע במהלך שטיפת הרצפות בחדרים ובמסדרונות, וכן יאפשרו ניקוי קל ומהיר מלכלוך אשר מצטבר על גביהן במהלך השימוש ומגע ידיים. החומר המקובל ביותר לשימוש בעת בניית דלתות מעוצבות הוא עץ, יחד עם זאת ניתן לשלב ביצירת דלתות מעוצבות אל תוך העץ אריחי זכוכית חלבית, או להשתמש בעץ בגוונים שונים אשר יעניקו לדלתות מראה ייחודי.

נושא נוסף עליו יש לתת את הדעת בבחירת דלתות מעוצבות אשר ישמשו את דלתות הפנים בבית, הן ידיות הדלתות, כאשר ההמלצה היא כמובן בבחירת ידיות איכותיות אשר ישמשו את הדלתות לארוך זמן, ויתאפיינו בתוחלת חיים ארוכה. השקעה בבחירת דלתות מעוצבות העשויות חומרים איכותיים ומשולבות בידיות איכותיות, יבטיחו הנאה לאורך זמן מהתוצרת, פתיחה וסגירה חלקה, ומראה עיצוב מושלם.

דלתות מעוצבות – דלתות כניסה

בחירת דלתות מעוצבות המשמשות את כניסת הבית מצריך שיקול דעת והתאמה אישית לסגנון הבית וקומת הכניסה, כאשר התאמה של דלתות מעוצבות לבתים צמודי קרקע או דירות בבניין שונה בתכלית. התאמת דלתות מעוצבות המשמשות כדלתות כניסה בבתים צמודי קרקע מאפשרת בחירת דלתות בגדלים לא שגרתיים, התאמה אישית של הדלתות למראה המבנה הכללי, וכן ייצור של הדלתות בחומרים שונים על פי בחירתו של המעצב, הקבלן או בעל הדירה.

בחירת דלתות מעוצבות כדלתות כניסה לדירות בבניינים, מחייבת היצמדות לגדלים סטנדרטיים, יחד עם זאת מאפשרת בחירה ממגוון קטלוגים של דלתות מעוצבות בנויות מראש, ובכך לחסוך בעלויות של יצירת דלתות בהתאמה אישית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

דלתות כניסה מפלדה – לא מתפשרים על היופי

הבית הוא המקום המוגן ביותר שיש. הארמון שלנו, המבצר שלנו. בבית שלנו אנחנו שמים את כל מבטחנו, את רכושנו ומעל הכל בבית שלנו מתגוררים בני המשפחה האהובים והיקרים לנו מכל. זאת הסיבה שלא נרצה שדבר רע יקרה לבית שלנו, ולכן כשמדובר על הכניסה לבית - אנחנו יודעים שלא נתפשר, וכי נשיג דלתות פלדה חזקות ביותר שהן גם דלתות ביטחון חסינות ביותר.

יחד עם זאת היום יש יותר מודעות לאסתטיקה, ורבים מתלבטים בין דלתות כניסה מעוצבות לבין דלתות ביטחון. היום קדמת הטכנולוגיה מאפשרת לשלב בין שני העולמות ולהתקין דלתות כניסה מפלדה, דלתות כניסה מעוצבות וגם דלתות ביטחון. איך נבחר דלתות מעוצבות שהן גם יפות וגם בטוחות?

דלת כניסה פלדה ומעוצבת, למה כדאי להשקיע בה?

דלת הכניסה פותחת פתח אל המקום היקר לנו מכל. המקום בו הכי נוח לנו והמקום בו אנחנו באמת יכולים להרגיש בנוח. דלת כניסה מעוצבת משרה אוירה יוקרתית יותר בכניסה לבית. תמיד נעים יותר להיכנס ולצאת מבית שהכניסה שלו יוקרתית ומרשימה. גם אם לא עומד לרשותכם תקציב גבוה לרכישת דלת כניסה לבית, מחיר דלתות כניסה כיום הוא זול בהרבה ביחס לשנים קודמות, ולכן לא מדובר בהשקעה כה משמעותית.

דלתות כניסה מעץ או דלתות כניסה מפלדה?

רבים מתלבטים באשר לבחירת החומרים מהם עשויות הדלתות. שהרי דלתות כניסה מפלדה הן תמיד בטוחות יותר. בכל זאת, יש מחשבה נפוצה על פיה דלתות כניסה מפלדה אינן יכולות להיות דלתות שהן מעוצבות, ובדרך כלל מדובר בדלתות כבדות ומגושמות, כשהבחירה לגבי העיצוב שלהן היא מוגבלת ביותר.

כשמדובר על דלתות כניסה אל המקום החשוב לכם ביותר - אין מקום לפשרות. יש לבחור דלתות מעוצבות חזקות שיכולות לשמש גם דלתות בטחון.

דלתות כניסה מפלדה ודלתות מעוצבות, זה יכול ללכת יחד?

כיום, אין ספק כי דלתות כניסה מפלדה הן גמישות וניתנות לעיצוב על פי טעם אישי והתאמה לסגנון הביתי שתרצו.
 
 דף הבית
 אודות
 חידוש דלתות
 דלתות חוץ וכניסה
 דלתות פנים
 טיפים
 משקופים
 פירזול
 מבצעים והנחות
 שאלות ותשובות
 בין לקוחותינו
 צור קשר
עיצוב ודלת  אולם תצוגה ומשרד ראשי קיבוץ מעגן עמק הירדן      בהנהלת רוני אסייג     טל': 050-5555545 / 054-6888561   טלפון: 04-6654810
קידום אתרים | עיצוב אתרים